يكشنبه 3 تير 1403

شهرداری شاپورآباد

*به نام خداوند بخشنده مهربان*
با درود و سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر عج تعالی فرجه الشریف و با درود و سلام به روح ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی ،جنگ تحمیلی ، مدافعین حرم و آرزوی صحت سلامتی برای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدضله العالی ) و همچنین برای کلیه خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران .
خداوند منان را شاکرم که به فضل پروردگار متعال واعتماد اعضاء محترم شورای اسلامی شهر شاپورآباد توفیق خدمتگزاری به مردم شریف این شهر تاریخی و شهیدپرور را به اینجانب اعطا ء نموده است .
علیرغم همه محدودیتها و موانع ساختاری ،اقتصادی، اجتماعی ،فرهنگی ، پیشبرد سریع برنامه های عمرانی، خدماتی ،فرهنگی و سایر امور رفاهی شهر هدف اصلی شهرداری بوده و اغتنام این فرصت، مستلزم برنامه ریزی همه جانبه نگر مبتنی بر استفاده حداکثری از ظرفیت و توانمندی های آحاد مردم شریف شهر شاپورآباد خواهد بود .
شهرداری شاپورآباد با ایجاد اعتماد سازی عمومی در قالب شهرداری برنامه محور ،متعهد ،کار آمد و پاسخگو ،زمینه ساز ارتقاء واعتلای شهر و روند ارتقاء و توانمندی سازی مدیریت شهر ی را از مسیر تعامل قانونمند با بخشهای مختلف اجرایی با رویکرد تسریع در خدمت رسانی بی منت به شهروندان ایجادخواهد نمود.
امیدوارم با همکاری و تلاش مضاعف کارکنان خدوم و زحمت کش شهرداری و استفاده از تمام ظرفیت های موجود باعث رفاه شهروندان و عمران و آبادانی شهر نائل شویم .
تحقق این تفکر با معاضدت و همکاری شهروندان ومسئولین معزز وبا نگاه انسان محور و فرد گرایانه با برنامه ریزی هوشمندانه امکان پذیر خواهد بود.


فرید شریعت زاده